KLUB Čakovec

Datum formiranja: 01.rujan 1997.
Datum registracije: 25.rujan 1999.
Predsjednica: BOŽENA BERKOPIĆ (2019./2020.)
Dopredsjednica: JELENA HALUGA NOVAK (2019./2020.)
Tajnica: KATARINA ŠAFARIĆ (2019./2020.)
Rizničarka: BISERKA ROK (2019./2020.)
Editorica: VESNA KALŠAN (2019./2020.)
Delegati kluba: KARMEN KIŠ i JADRANKA JANKOVIĆ (2019./2020.)

Broj članica: 20
Sastanci: treći utorak u mjesecu
Adresa: Gradski bazeni Marija Ružić Čakovec

Članice kluba Čakovec

Bozena Berkopic2
BOŽENA BERKOPIĆ
građevinski tehničar
Predsjednica kluba
ČAKOVEC
095 6662 670
bozena@berko.hr
Andrea Files Ruzic
ANDREJA FILEŠ RUŽIĆ
odvjetnik
Članica kluba
ČAKOVEC
098 562 933
andreja.files-ruzic@ck.tel.hr
Ivana Golenko
IVANA GOLENKO
nastavnik
Članica kluba
ŠENKOVEC
098 241 006
ivana.golenko@mag-commerce.hr
Jelena Haluga Novak
JELENA HALUGA NOVAK
dipl. pravnica
Dopredsjednica kluba
ČAKOVEC
098 627 731
jelhano@gmail.com
Jadranka Jankovic
Jadranka Janković
ekonomista
Delegat kluba
ČAKOVEC
098 241 016
jadranka@pozamanterija.hr
Vesna Kalsan
VESNA KALŠAN
profesor hrvatskog jezika i pedagogogije
Editorica kluba
ČAKOVEC
099 8357 595
vesnakalsan@gmail.com
Karmen Kis
KARMEN KIŠ
diplomirani ekonomista
Delegat kluba
ČAKOVEC
098 303 603
kiskarmen5@gmail.com
Dorotea Lebar
DOROTEA LEBAR
dr spec opće medicine
Članica kluba
ČAKOVEC
098 355 220
lebar_dorotea@yahoo.com
Marina Letina
MARINA LETINA
ekonomista
Članica kluba
MACINEC
098 242 544
marina.letina@letina.com
Dubravka Nedeljko
DUBRAVKA NEDELJKO
diplomirani ekonomista
Članica kluba
ČAKOVEC
099 3998 402
dubravka.nedeljko@addiko.com
Snjezana Petrovic Tkalcec
SNJEŽANA PETROVIĆ TKALČEC
profesor hrvatskog jezika
Članica kluba
ČAKOVEC
098 241 372
snjezana.petrovictkalcec@yahoo.com
Biserka Rok
BISERKA ROK
umirovljenica instruktorica aerobika
Rizničarka kluba
ČAKOVEC
091 5260 381
biserka.rok@ck.t-com.hr
Nives Sklepic Premus
NIVES SKLEPIĆ-PREMUŠ
diplomirani ekonomista
Članica kluba
ČAKOVEC
099 243 2121
nives.premus@outlook.com
Katarina Safaric
KATARINA ŠAFARIĆ
Tajnica kluba

098 944 5480
katarina@media-soft.info
Martina Sebrek2
Martina Šebrek
Članica kluba


Tamara Turza Bogdan2
TAMARA TURZA BOGDAN
prof hrvatskog jezika i književnosti
Članica kluba
ČAKOVEC
098 777 005
tamara.turzabogdan@gmail.com
Ruzica Varga
RUŽICA VARGA
ekonomist
Članica kluba
PRIBISLAVEC
098 426 744
ruzica.varga@cak-mlinovi.hr
Cecilija Vizer
CECILIJA VIZER
komercijalni tehničar
Članica kluba
PRELOG
098 9869 440
Nevenka Vukovic Varga
NEVENKA VUKOVIĆ VARGA
dipl.ing.arh.
Članica kluba
ČAKOVEC
091 2047 771
nena.varga@gmail.com
Marija Ziskovic
MARIJA ŽIŠKOVIĆ
učiteljica
Članica kluba
ČAKOVEC
098 1715 964