KLUB Čakovec

Datum formiranja: 01.rujan 1997.
Datum registracije: 25.rujan 1999.
Predsjednica: ANDREJA FILEŠ - RUŽIĆ (2021.- 2022.)
Dopredsjednica: TAMARA TURZA - BOGDAN (2021.- 2022.)
Tajnica: NEVENKA VUKOVIĆ VARGA (2021.- 2022.)
Rizničarka: MARINA LETINA (2021.- 2022.)
Editorica: MARTINA ŠEBREK (2021.- 2022.)
Delegati kluba: VESNA KALŠAN i NIVES SKLEPIĆ - PREMUŠ(2021.- 2022.)

Broj članica: 20
Sastanci: treći utorak u mjesecu
Adresa: Nikole Pavića 19, Čakovec

Članice kluba Čakovec

Bozena Berkopic2
BOŽENA BERKOPIĆ
građevinski tehničar
ČAKOVEC

bozena@berko.hr
Andrea Files Ruzic
ANDREJA FILEŠ RUŽIĆ
odvjetnica
Predsjednica Kluba 21/22
ČAKOVEC

andreja.files-ruzic@ck.tel.hr
Ivana Golenko
IVANA GOLENKO
nastavnica
Članica Izvršnog odbora 21/22
ŠENKOVEC

ivana.golenko@mag-commerce.hr
Jelena Haluga Novak
JELENA HALUGA NOVAK
dipl. pravnica
Neposredno bivša predsjednica
ČAKOVEC

jelhano@gmail.com
Jadranka Jankovic
JADRANKA JANKOVIĆ
ekonomistica
Članica kluba
ČAKOVEC

jadranka@pozamanterija.hr
Vesna Kalsan
VESNA KALŠAN
profesorica hrvatskog jezika i pedagogogije
Članica kluba i delegatkinja
ČAKOVEC

vesnakalsan@gmail.com
Karmen Kis
KARMEN KIŠ
diplomirana ekonomistica
Članica kluba, članica Nadzornog odbora 21/22
ČAKOVEC

kiskarmen5@gmail.com
Dorotea Lebar
DOROTEA LEBAR
dr spec opće medicine
Članica kluba
ČAKOVEC

lebar_dorotea@yahoo.com
Marina Letina
MARINA LETINA
ekonomistica
Rizničarka kluba
MACINEC

marina.letina@letina.com
Dubravka Nedeljko
DUBRAVKA NEDELJKO
diplomirana ekonomistica
Članica kluba, članica Nadzornog odbora 21/22
ČAKOVEC

dubravka.nedeljko@addiko.com
Snjezana Petrovic Tkalcec
SNJEŽANA PETROVIĆ TKALČEC
profesor hrvatskog jezika
Članica kluba, članica Nadzornog odbora 21/22, Nacionalna predstavnica Distrikta u mandatu
ČAKOVEC

snjezana.petrovictkalcec@yahoo.com
Biserka Rok
BISERKA ROK
umirovljenica instruktorica aerobika
Članica kluba
ČAKOVEC

biserka.rok@ck.t-com.hr
Nives Sklepic Premus
NIVES SKLEPIĆ-PREMUŠ
diplomirana ekonomistica
Delegatkinja kluba
ČAKOVEC

nives.premus@outlook.com
Katarina Safaric
KATARINA ŠAFARIĆ
Članica kluba


katarina@media-soft.info
Martina Sebrek2
MARTINA ŠEBREK
dipl. socijalna radnica
Editorica kluba


martina.sebrek@gmail.com
Tamara Turza Bogdan2
TAMARA TURZA BOGDAN
prof hrvatskog jezika i književnosti
Dopredsjednica i iduća predsjednica
ČAKOVEC

tamara.turzabogdan@gmail.com
Ruzica Varga
RUŽICA VARGA
ekonomistica
Članica kluba
PRIBISLAVEC

ruzica.varga@cak-mlinovi.hr
Cecilija Vizer
CECILIJA VIZER
komercijalna tehničarka
Članica kluba
PRELOG

Nevenka Vukovic Varga
NEVENKA VUKOVIĆ VARGA
dipl.ing.arh.
Tajnica i delegatkinja kluba
ČAKOVEC

nena.varga@gmail.com
Marija Ziskovic
MARIJA ŽIŠKOVIĆ
učiteljica
Članica kluba
ČAKOVEC